Bioenerji İle İyileşen Hastalıklar

Bioenerjide asıl amaç ruhsal, zihinsel, fiziksel ve enerji bedendeki negatif etkilerden ve blokajlardan arındırmadır. Bioenerji modern tıb uygulamalarına destekleyici ve tamamlayıcı bir yöntemdir. Genellikle bizden seans alan kişiler, kendilerinde var olan hastalıklarının tedavi edildiğini bizlere geri dönüşlerinde aktarmaktadırlar.

Bioenerji tüm ağrılar başta olmak üzere, panik atak, uykusuzluk, depresyon, aşırı yorgunluk, halsizlik, migren, panik atak, astım, parkinson, yüksek tansiyon, tümör tedavileri ( destekleyici ), guatr, depresyon, sindirim sistemi bozuklukları, strese bağlı şikayetler, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, klestrol, baş dönmesi, korku, mide rahatsızlıkları, ülser, şeker hastalıkları gibi bir çok hastalığın tedavisinde bioenerji şifa yöntemlerinden faydanılmaktadır.

Bioenerji seansı alan kişiler bu pozitif enerji vücutlarına aktarıldığında blokajlanan alanlar ve negatif etkiler vücuttan sağıltıldığında ve aura güçlendirildiğinde vücut iyileşme sürecine girmektedir. Çünkü tüm hastalıklar öncelikle fizik bedende oluşmaktadır. Eğer ki bir kişinin enerjisi yaşadığı bazı sebeplerden dolayı düşmüşse yada kötü enerjiye maruz kalmış ise vücutta hastalıklar başlamaktadır. Vücuta pozitif enerji aktarımı yapılarak hastalıkların iyileşmesi hızlandırılmaktadır.

Kozmos Bioenerji Kozmos Akademi

Kozmos Bioenerji