Kozmik Enerji Seansı

Kozmik enerji her yerde var olan yaşam enerjisidir. Kozmik enerji bilincin enerjisidir. Tüm kozmosun işleyişini yöneten enerjidir. Kozmosta, Galaksilerde, uzayda, atomlarda ve moleküller arasında bulunur.

Kozmik Enerji, günümüzde ruhsal, bedensel, fiziksel ve enerjetik anlamda bütünsel yaklaşımla korunma, temizlenme ve şifa sağlayan en etkili tamamlayıcı tıp yöntemlerindendir. Kozmik enerji Tibetli rahipler tarafından şifa vermek amacıyla kullanılmış ve günümüze kadar da şifalanmak amacıyla kullanılan yöntemlerden biri haline gelmiştir. Kozmik enerji 1984 yılında bir tıp doktoru olan Alexander Vladimir Petrov tarafından Rusya da artan hastalıkların çözümünü aradığı sırada bulduğu enerji sistemlerinden biridir. Alexander Vladimir Petrov Kozmik enerji yöntemi ile yaptığı deneyler sonucu daha önce yaptığı ve uyguladığı yöntemlerden farklı olarak hızlı ve etkili sonuçlar almaya başlamıştır.

Kozmik Enerjinin Faydaları

Kozmik enerji iyileştirir. Kozmik enerji vücutta bulunan nazar, negatif enerji, büyü gibi kötü enerjilerden arındıran temizleyen bir enerjidir. Kozmik enerji kan akışını düzenler ve kalp üzerindeki stresi azaltır.

Kozmik enerji bilincimizi genişletir. Düşünme alanımızı genişlettiği için zihinsel anlamda kişiyi daha akıllı hale getirir.

Mutlu ve ferah bir yaşam sürmemize yardımcı olur.

Bir çok hastalıkların daha hızlı iyileşmesini sağlar.

Kozmik enerji ne yapar?

Kozmik enerji zihinsel, fiziksel, ruhsal ve enerjetik anlamda arındırma, koruma ve güçlendirme sağlayan ilahi bir enerjidir.

Kozmik Enerji Seansı İle,

Negatif etkilerin ve blokajların kaldırılması, korku,fobi, depresyon gibi sorunların çözümü, karmik atalardan gelen blokajlardan arındırılma, büyü, nazar gibi etkilerin temizlenmesi, bolluk, bereket ve rızıkta oluşan engellerin temizlenmesi gibi daha pek çok konuda kozmik enerji şifa yöntemlerinden faydalanılmaktadır.

Kozmos Bioenerji Kozmos Akademi

Kozmos Bioenerji